isveç şurubuKapalı pencere kutuları büyüyen otlar kapalı için ideal yerlerdir olun. Asma sepetler size güzel günlerde bazı güneş için dışında kapalı otlar almasına izin verir. Bu kullanışlı olmasa bile herhangi bir boş saksı veya kap da bitki bahçesi barındırabilir. Tencere otlar büyüyen açık hava bahçesinde kadar basittir. Herb bahçe kapalı açık bahçe aynı artan ihtiyacı tabidir.

Toprak, su ve güneş ışığı; üç şey başarılı bir şekilde herhangi bir bitki büyümeye ihtiyaç vardır. Otlar farklı değildir. Ya da dışarıda, güneş ışığında otlar da dahil olmak üzere herhangi bir bitki, büyüme için kritik öneme sahiptir. En iyi güneş ışığı almak için, batı ya da güney bakan pencereli bir oda içinde saksı otlar yerleştirin. Farklı otlar ışık gereksinimleri farklı olsa da, en güneş çok ihtiyacımız var. Sizin otlar yeterince güneş ışığı almıyorsanız o zaman lambaları büyümeye kullanan veya başka yapay aydınlatma, tamamlayabilir.

Toprağa gelince, otlar “çok zengin” ve iyi drene değil toprak gerekir. En iyi sonuç için, iki parça konteyner bitki bahçe için bir kısım perlit veya ders kumu ile saksı toprağı sterilize karıştırın. Toprak karışımı eklemeden önce her pot altındaki çakıl bir inç hakkında iyi drenaj yer sağlamak. En otlar kireç ile tatlandırılmış bir toprak yarar, 5-inç pot başına kireç bir çay kaşığı yeterlidir.

Tencere Büyüyen otlar da su ihtiyaçlarına dikkat gerektirir. Otlar çakıl nemlendirilmesi ve yeşillik bir mister kullanarak simüle edilebilir nemli ortamlarda tercih etme eğiliminde. Konteyner yetişen otlar açık bahçede yetiştirilen daha fazla su gerektiren iken kökleri sırılsıklam veya vıcık vıcık önlemek gerekir. İsveç şurubu mucizesi ile daha sağlıklı bir yaşama merhaba diyebilirsiniz.

Istediğiniz gibi ilgili bitkiler taşıma kabı yetiştirilen otlar sahip ayrı bir avantajdır. Yıllık otlar oldukça iyi sol kapalı yapmak ise bu çok daha iyi var gibi, çok yıllık otlar yaz aylarında açık havada yerleştirilmelidir. Yeşillik kaybetmemek için ilk don önce içinde tüm sizin otlar getirmek. Bu kuralın istisnaları nane, frenk soğanı, ve tarhun vardır. Hafif don maruz kaldığında bu bitki çeşitleri kısa bir süre istirahate sonra yeni ve daha sıkı büyüme üretir.

Tüm otlar saksıda yetiştirilen ama bazıları diğerlerinden daha iyi yapmak olabilir. Lütfen dikkat, dışında da nane içeren ya da hızlı bir bahçe geçeceği tahmin ediliyor olmalıdır. Bir kez bunu rutin bir parçası haline, kapalı bitki bahçesi kolayca korunur. Eğer pişirme sırasında taze otlar eklemek için o kadar kolay hale getirir ile otlar yaşam olması. Arkadaşlarınız ve aileniz akşam yemeği gibi hissedeceksiniz evinizde özel bir zevktir.

Birkaç ipucu; hafifçe gelişen bitkiler sağlamak için yeniden pot periyodik otlar yem ve yıllık (genellikle ilkbaharda). Geç ilkbaharda dışında uzun ömürlü hareket ve şu anda her yıl yıllıkları ağaç dikmek. Poşet, düzenlemeler veya yemek pişirmek için düzenli otlar hasat. Budanmış zaman Bitkiler sağlıklı ve otlar farklı değildir. Bu normal hasat kış depolama için nem, ya da özel bir hediye olarak arkadaşlarınıza veriyor, yemek pişirmek için bol sağlayacaktır.

Eğer uygulama zaman saksıda otlar büyüyen bu kolay adımda güçlü sağlıklı bir bahçe ile ödüllendirecek.

Bu konu "tartışma" içerikli yorumlara kapatılmıştır.

İsveç Şurubu © 2017 Orjinal İsveç Şurubu Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.

Google - isveç şurubu - RSS - Google Sitemap - İsveç İksiri - İsveç Şurubu Nedir

Uyarı! İsveç Şurubu, Maurers Swhwedenbitter 32 Krautern bir ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden isvecsurubu.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik |

megamax hendels garden dr slip krem xmarks jel eşek sütü kremi Sakal Serumu Cafeslim Çin Kremi