Adım sedef 27 yaşındayım ve meme kanseriyim kullanım olarak ne kadar kullanmam gerektiğini ve ne kadar süre kullanırsam sonuç vereceğini öğrenmek istedim arkadaşımda aynı sorun vardı. Kendisi 3 ay kullandı ve gerçekten geçti onun tavsiyesi ile bu siteye geldim. Ama korkuyorum ya başka bir etkisi olursa diye ama kullanıcım başka çarem yok. Doktorlar yoksa cerrahi çözüm ile sonuçlandıracaklar. Bende bu olaydan gerçekten o kadar çok korkuyorum ki ama arkadaşımınkine doktorlar bile şaşırmış bende herkesi şaşırtmak istiyorum. Cevabınızı bekliyorum.

Merhaba Sedef Hanım;
Sedef hanım öncelikle geçmiş olsun. İsveç şurubu gerçekten güzel sonuçlar veren ve bir çok rahatsızlığa iyi gelen bir üründür. Meme kanseri sorunundan bu ürün ile tedavi gören olmuştur ama biz kimseye 3 ayda olursun yada 5 ayda olursun diyemiyoruz. Çünkü öyle bir garanti yok kullanıma ve hastalığın derecesine göre değişmektedir. Kullanacaksınız yani kesinlikle herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Düzenli kullanmalısınız güzel sonuçlar almanızı gerçekten isteriz ve güzel sonuçlar alabileceğinizi de düşünüyoruz. Saygılarımızla…

Bu konu "tartışma" içerikli yorumlara kapatılmıştır.

İsveç Şurubu © 2017 Orjinal İsveç Şurubu Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.

Google - isveç şurubu - RSS - Google Sitemap - İsveç İksiri - İsveç Şurubu Nedir

Uyarı! İsveç Şurubu, Maurers Swhwedenbitter 32 Krautern bir ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden isvecsurubu.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik |

megamax hendels garden dr slip krem xmarks jel eşek sütü kremi Sakal Serumu Cafeslim Çin Kremi